Agaris (Агаріс) – нова назва групи Greenyard Mycoculture

Каршев, 21 березня 2019 року.

Нова назва разом з весною

На початку весни ми раді оголосити, що відтепер Mycoculture, колишній підрозділ групи Greenyard, буде працювати під ім’ям Agaris. Підрозділ Greenyard Mycoculture стало незалежною організацією восени 2018 року. Разом з новим сімейним акціонером Straco Agaris продовжуватиме зосереджуватись на розробці, виробництві та комерціалізації високоякісних рослинних засобів.
Стратегія Agaris – це зростання та розвиток.

Рости!

Слово Agaris (Агаріс) походить від латинської мови і походить від дієслова ago (/’a.go:/ приводиться в рух, роблять, діють). Це означає, що щось “буде зроблено” або, у випадку з рослинами, “буде вирощуватися”. Крім того, назва нейтральна з лінгвістичної точки зору, легко висловлюється для всіх незалежно від національності, що важливо для компанії, що працює в шести країнах і продає свою продукцію по всьому світу. Новий логотип поєднує контур аркуша з кришкою гриба і символізує два підрозділи компанії Agaris: садові субстрати Horti (раніше Peltracom) і субстрати для вирощування грибів Myco (раніше Mykogen і Fungis).

Асортимент культивуючих субстратів

Agaris виробляє субстрати для різних сегментів продажів. Професіонали з усього світу можуть розраховувати на спеціалізовані субстрати для вирощування, які забезпечують стале та ефективне вирощування. Ці субстрати Agaris утворюють основу для вирощування грибів, фруктів і овочів, а також декоративних рослин. Аgaris також займає провідні позиції на ринку хобі та є партнером найбільших європейських роздрібних компаній. У тісній співпраці з клієнтами компанія Agaris фокусується на впровадженні продукції під власним брендом та розширенням своїх брендів у сегменті B2C. Таке поєднання дозволяє садовим центрам, роздрібним торговцям і невеликим магазинам задовольнити потреби сучасних садівників. Agaris також має широкий спектр субстратів для вирощування, які використовуються в міській зелені. Таким чином, разом з місцевими органами влади, архітекторами та підрядниками, Agaris створює більш стійке та зелене середовище.

«Ми дуже раді, що ми можемо поділитися з вами новою назвою. Завдяки широкому спектру високоякісних субстратів ми хочемо зробити вагомий внесок у сталий розвиток, досягнення намічених результатів і поваги до людей та навколишнього середовища. Ми хочемо розвиватися разом з нашими клієнтами та партнерами, пропонуючи індивідуальні рішення, ефективний ланцюжок постачання та зобов’язання», – каже Stefaan Vandaele (Стефаан Вандаеле), генеральний директор компанії Agaris.

Про Agaris

Аgaris має 14 виробничих компаній, понад 800 співробітників, щорічно розробляє та продає понад 3 мільйони кубометрів субстратів для культур, які експортуються в більш ніж 60 країн світу. Завдяки інноваціям, якості та обслуговуванню клієнтів, субстрати Agaris є основою для стійких та ефективних культур.

info@agaris.eu
www.agaris.eu

Оставить комментарий


  • г. Киев, б.Вернадского 36В
    Телефоны
    +380-67-249-22-01
    E-mail: iaumdis@gmail.com