fbpx

Звернення керівництва Всеукраїнської асоціації виробників грибів

Всеукраинская ассоциация производителей грибов обратилась к участникам грибной отрасли с предложением профинансировать рекламную кампанию по популяризации грибов в социальных сетях. ИА Умдис публикует текст обращения.

По вопросам участия в проекте обращайтесь к директору ассоциации – Вячеславу Ишутину +380 (68) 445-77-07.

====================

Звернення керівництва Всеукраїнської асоціації виробників грибів (ГС «Укргрибпром») до всіх учасників галузі грибівництва (прохання прийняти участь в оплаті просування грибів в соціальних мережах).

Шановні колеги – всі ті, хто зацікавлений в ефективному розвитку грибної галузі!

Пропонуємо Вам об’єднати зусилля в спробі позитивно вплинути на покращення умов і створення сприятливих можливостей для успішного і стабільного ведення нашого бізнесу в Україні.

В 2017 році «Всеукраїнською Асоціацією грибовиробників» була здійснена спроба скоординувати зусилля тих хто, так або інакше, пов’язаний з діяльністю по виробництву грибів в Україні, для створення і реалізації стратегічного плану розвитку українського грибівництва. Але, як відомо, цей почин не був успішним, внаслідок відсутності адекватного і прозорого механізму акумуляції коштів (для реалізації стратегічного плану), який задовольняв би більшість учасників ринку, а також через відсутність довіри один до одного, і віри в можливості спільного досягнення ефективного результату, а звідси – бажання докладати зусилля і підтримувати реалізацію запропонованих дій. До цього слід додати, що у частини виробників існує думка (з різних причин), що немає сенсу об’єднуватися для вирішення спільних проблем, а простіше вирішувати виникаючі проблеми самостійно.

Таким чином,сьогодні члени «Всеукраїнської Асоціації грибовиробників» складають менше 10-15% учасників грибної галузі. Кошти від членських внесків асоціації спрямовуються на здійснення представницьких функцій (для своєчасного отримання інформації, яка може впливати на умови ведення бізнесу грибоводів і відповідної реакції представників грибної галузі), інформаційну підтримку членів асоціації, підтримку в «бойовій готовності» організації, для використання її в якості засобу захисту інтересів членів асоціації. Розпочата і ведеться робота по створенню адекватної нормативної бази (стандарти, ТУ, гарні практики, методичні настанови), яка зараз фінансується також за рахунок членських внесків членів асоціації.

Асоціація також продовжує шукати можливості для вирішення питання підвищення та забезпечення стійкого попиту на споживання грибів і грибної продукції.

Останнім часом представниками асоціації, спільно з рядом маркетингових агентств була опрацьована можливість просування грибів в соціальних мережах. Основною метою такого просування є підвищення попиту на гриби і грибну продукцію. Для досягнення цієї мети було запропоновано позиціонувати гриби, як важливу частину щоденного раціону для всіх українців, інформувати українців про корисність грибної продукції та її лікувальні можливості, впливати на ставлення споживача до споживання грибів і його купівельну поведінку. Асоціацією було отримано і відібрано кілька пропозицій від маркетингових агенцій щодо можливості співпраці. Після попереднього відбору та аналізу пропозицій маркетингових агенцій було встановлено, що бюджет піврічного співпраці (просування в соціальних мережах) складе близько 280 тисяч гривень.
Але на жаль, ці затрати не можливо здійснити за рахунок коштів членських внесків існуючих членів асоціації.

Тому прошу розглянути можливість надання Вами безповоротної фінансової допомоги для реалізації цього проекту. Крім того, користуючись нагодою, ще раз пропоную Вам стати членом Громадської Союзу Всеукраїнської Асоціації грибовиробників і, таким чином, брати участь у визначенні і вирішенні найбільш значущих та актуальних проблем українських виробників грибної галузі.

Сподіваюся, що більшість учасників грибної галузі не залишаться байдужими, зрозуміють доцільність запропонованого, підтримають цю ініціативу, і перерахують посильну суму коштів для можливості оплатити договір з просування грибів і грибної продукції в соціальних мережах.

 

З повагою, Вячеслав Ішутін

http://mushroom.org.ua

Оставить комментарий


  • г. Киев, б.Вернадского 36В
    Телефоны
    +380-67-249-22-01
    E-mail: iaumdis@gmail.com