Новости по Теме | Related news

4 Комментарии/Comments

 1. 1

  Руслан

  Доброго всім вечора. Я займаюсь вирощуванням грибів шампіньйонів протягом 4 років, взагалом досить успішно як на мою думку. І думаю як і всі мої колеги грибніки все роблю для того, щоб збільшити врожайність та прибуток. Та попри всі мої зняння, дотримуюсь правила, що завжди потрібно вчитися та пізнавати щось нове. Побачивши на умдісі статтю про “ПОМОГУ ПОВЫСИТЬ ПРИБЫЛЬНОСТЬ ГРИБНОЙ ФЕРМЫ” не міг пройти мимо. Перечитавши їх, не став відкладати у довгий ящик та зателефонував Андрієві. Поспілкувавшись, було прийнято рішення поїхати в гості, на що Андрій з радістю погодився. От пройшло 5 днів і я потрапив на ферму до “винахідника і новатора” Андрія. Дуже приємний чоловік, який відразу вирішив показати мені своє господарство. Грибниця розміщенна у підвалі (колишній винний погріб), деякі камери прохідні між собою, тобто для прикладу в одній їде вигрузка пакетів а в іншій може бути І хвиля. Умови роботи мяко кажучи дуже не прості, дотриматись санітарії не можливо. В камерах бачив зеленьку, кліща (досить багато), хрустік (бочка). В гігрометрі або нема води в (мокрому термометрі) або відсутня шкала повністю мокрого термометра. На моє питання як слідкує за вологістю відповів, що дотримується мінімально можливої вологості. Перечисливши все вище, мені важко зрозуміти як в таких умовах йому вдається отримувати результат 30 % +.
  Напевне всі хто читав його статтю задумувались де тут якийсь підводни камінь, от і я перечитавши договір, поспілкувавшись з ним з віч навіч, також його не знайшов. Наведу приклад розрахунку:
  Ви вирощуєте в середньому (для прикладу) 26% гриба від
  загальної ваги компосту. Домовляєтесь про те що будете
  працювати по тех. карті Андрія + консультації, і Ваш результат
  умовно збільшиться до 32%.Тепер 32%-26%=6%. З цих 6%
  половина тобто 3% Ваші а 3% Андрія. Висновок: Андрій
  заробляє лише тоді коли додатково заробляєте Ви. Як на мене
  дуже чесна умова.
  Все, що я описав не є рекламою чи агітування, це лише мої враження та роздуми. Я думаю що ніколи не потрібно зупинятися на досягнутому результатові та завжди пробувати щось нове.

  Ответить
  1. 1.1

   Андрій

   Дякую, Руслане, за спробу правдиво оцінити умови праці на моїй фермі! Швидше не фермі, а “лабораторії для розвитку патогенів”. Але недосвідченість в грибництві не дала, на жаль, Вам в повному обсязі висвітлити дане питання. Тому, це спробую зробити я. Повітря в підвальне приміщення двохповерхової спроруди надходить завдяки розрідженню, що створюється вентиляторами камер. Оскільки, двері камер негерметичні, всі вони “дають фон” на коридор. Повітрозабірники з трьох камер виходять в один коридор, з двох інших – в інший. В цих же коридорах знаходяться і двері в камери. Ці ж коридори є робочими приміщеннями для виконання всих робіт. Вхід, через який завантажуються камери, є також і відвантажувальним. Дійсно, три камери – прохідні. В одній із камер є аж троє дверей, і з нею – найтяжче. А також, майже немає підсобних приміщень, тому, виникає проблема із зберіганням торфу та ящиків. Паутинку та “бочку” отримую з ящиками, при здачі грибів оптовику. Зеленка, кліщі приходять з компостом. Ну, а мошка – вже місцева. Доречі, її легко знищую, опустивши температуру повітря в камері до 15*С.
   Так, санітарії, в загально прийнятому розумінні, дотримуватись неможливо. Тому, на початку сезону вапную всі камери та коридори, а надалі, використовую екологічно чистий дезинфектор – діоксид хлору. Раніше це був дітрулон, а зараз – набагато легший у використанні – Армекс.
   Якщо до цього додати, що Руслан розповідає про кінець третьої хвилі, проліковану “бочку”, компостну зеленку, яка вийшла на поверхню покровки лише в окремих місцях, а в інших – над зеленкою ростуть печериці – це буде майже вся правда. Незважаючи на зеленку та кліщ (більше 50-ти інфікованих пакетів на 10 т компосту), які отримав від виробника, бочку та паутинку – з ящиків ще до першої хвилі, – в цій камері я зібрав з 3-х хвиль 22,45% (по реалізації), грибів “ослизлих” не було. На завершення хочу сказати, грибницю опалюю газом та електрикою по промислових цінах. Загальний об”єм закладки 5-и камер – 56т. Моя ферма знаходиться в центрі міста, поруч готель, ресторан, поліція та Приватбанк. Запрошую всих бажаючих відвідати “екстремальну лабораторію з вирощування печериць 30%+”! До Пасхи ще три перші хвилі.
   P.S. Буду радий, якщо знайдеться людина, яку зацікавить вміст хім.препаратів у вирощених мною грибах)!!!

   Ответить
 2. 2

  Светлана

  Всем добрый день !!! Я Белоус Светлана проживаю г. Черноморск Одесская область . тел: 0973749312 При выращивании грибов шампиньонов я не предполагала, что у меня появится очень много вопросов. В результате чего 24 февраля 2019 года я обратилась за консультацией к Андрею Николаевичу из г. Корсунь- Шевченский Черкасской области. Благодаря его профессиональной консультации и глубокому знанию своего дела, я узнала много полезного по выращиванию шампиньонов. Он действительно знаток своего дела. Я также благодарна Андрею Николаевичу за то, что расчёт за обучение по выращиванию грибов будет производится по итогу моей работы. Андрей Николаевич, от всего сердца желаю Вам здоровья, счастья и успехов в дальнейшей работе.

  Ответить
 3. 3

  Андрій

  Бочка (хрустик)
  Последнее заболевания, на которое у меня не было полного ответа на момент выхода последней рекламы. Благодарю всех, кто своими ответами помог мне решить и этот вопрос при выращивании шампиньонов.
  На возникновение этой болезни влияют три фактора:
  1. Присутствие в компосте грибка пиницил.
  2. Местное бактериальное загрязнение камер.
  3. Воспреимчивость посевного материала шампиньона к пиницилу.
  Как избавить компост от присутствия грибка пиницил – для практика по выращиванию шампиньона – это неразрешимый вопрос.
  Как избежать бочки даже в случае присутствия в компосте пенициловой плесены (сероватый оттенок мицелия шампиньона, особенно хорошо просматривается при выброса компоста (конец второй, третья волна)), могу порекомендовать:
  1) Дезинфекция камеры с помощью побелки.
  2) Дезинфекция воздуховодов, задействованных в рецеркуляции воздуха камеры с помощью формалина. Но при этом, нужно учитывать восприимчивость посевного материала шампиньона к этому заболеванию. Даже проделав правильно всю дезинфекцию, при использовании мицелия «Оникс» – бочки у Вас не будет, но массовое присутствие в компосте грибка «пиницил» понизит урожайность в камере на 5-10%. Мицелий «Триплекс» – менее чувствителен к присутствию этого грибка, по-этому, небольшие потери урожайности в камерах можно списать на другие факторы.
  P.S. Я благодарен молодому перспективному технологу из Днепропетровской области. Он обосновал теоретическими знаниями мои практические наработки борьбы с триходермой без использования хим. препаратов, и сейчас, активно использует его на очень крупном предприятии.
  Грибовод Светлана с г. Черноморска, руководясь моей технологией выращивания шампиньонов и телефонними консультациями, используя компост «Світ Соломи», покровку Станислава Созонтова «Торадо» с ПЕРВОЙ волны собрала урожай, который превзошел все наши ожидания – больше 30 %, что даже мне не удавалось в своей «лаборатории для развития патогенов».

  Ответить

Оставить комментарий | Leave a comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Публикация материалов Umdis.org разрешается только при условии ссылки на Umdis.org. Для новостных и интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на цитируемую статью или новость. Все права защищены © 2019 УМДИС: рынок грибов Украины. Все про рынок грибов Украины
© COPYRIGHT 2015 - | CREATED BY BEST-WEBMASTER.NET