Одна з найбільших українських компаній-грибовиробників «Ріо Шампіньйон» розширює лінійку маринованих грибів на шість смаків.
Підприємство «Ріо Шампіньйон» у Львівській області розміщується на території 25 тис. м², має 14 тис. м² вирощування та виробляє близько 250 тон свіжого гриба на місяць. З 2013 року працює консервний завод, який виробляє фруктову, овочеву та грибну консервацію в упаковці починаючи від скляної банки 314 мл до тари 3 літри.
Лінійка товарів, яка з’явиться в продажу в новому році, включає шість смаків консервації:
- перечиці з цибулею;
- печериці з часником;
- печериці з кенійським перцем пірі-пірі;
- печериці з перуанським перцем чері;
- печериці натуральні;
- печериці без оцту.
Гриби будуть упаковані в скляні банки 420 грам.
Смаки і рецептуру випрацьовували протягом року. Для цього консультувалися як з потенційними покупцями – мережами супермаркетів, так і з кінцевими споживачами: проводили дегустації на виставках, в місцях продажів, досліджуючи що буде найбільш затребуваним серед споживачів.
Компанія «Ріо Шампіньон» і раніше постачала на ринок мариновані печериці власного виробництва – але звичайні з оцтом під ТМ «Ріо Шампіньон». Зараз в мережі супермаркетів вводять лінійку маринованих печериць під ТМ «Галицькі традиції». Як розповідають агентству УМДІС у відділі маркетингу, ця торгова марка більш елітна і розрахована на вибагливого споживача. «Хочемо, щоб нові грибні смаки полюбилися всім споживачам – але це ексклюзивні продукти, тому випускаємо їх під маркою «Галицькі традиції»», – коментують в компанії. Також під цією маркою продають борошняні, макаронні вироби та спеції елітного сегменту.
Гриби мають з’явитися на полицях супермаркетів на початку весни. Планують ввести їх у головні мережі супермаркетів України.
Нагадуємо, що «Ріо Шампіньйон» працює на ринку 11 років. На підприємстві впроваджені стандарти якості та безпечності для харчової продукції Global G.A.P та ISO 22000-2018.
«Ріо Шампіньйон» працює за повним циклом виробництва – від вирощування до консервації та збуту готової продукції. Практично весь процес консервації автоматизований. Участь людини у стерилізації готової продукції мінімальна, що підвищує якість кінцевого продукту.
Головні складові стратегії компанії: якість продукції, хороші смакові властивості та розумні ціни.